پیوندها  

پیام تسلیت هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان در پی در گذشت آیت اله هاشمی رفسنجانیهیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در پی درگذشا آیت اله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی را صادر کرد. در این پیام آمده است: 

 بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
خبر درگذشت بزرگمرد تاریخ ایران اسلامی که تا آخرین ساعات عمر با برکت خود وقف انقلاب و ایران بود،بسیار دشوار و غیرقابل تحمل است.
سوابق مبارزاتی حضرت آيت الله هاشمى رفسنجانى در دوران رژيم طاغوت  و ایفای نقش برجسته در ثبات جمهورى اسلامى و همراهى با مبارزان در دوران پيش از انقلاب، این شخصیت اسوه را به چهره  شاخص و بی بدیل تبدیل کرده است. 
ایشان پس از انقلاب در طول جنگ تحميلى، در سنگر مجلس، در راس قوه مجریه و در مجمع تشخیص مصلحت نظام همواره دغدغه آبادانی مملکت، اعتدال در رفتار و سرفرازی جمهوری اسلامی را داشتند و یاوری صادق، مشاوری متفکر و مدیری دلسوز برای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بودند .
با نهايت تاسف به نمایندگی از اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان فقدان امیرکبیر ایران را  به محضر مقام معظم رهبرى، رياست محترم جمهورى، ملت شريف ايران و  خانواده هاشمى رفسنجانى تسليت عرض نموده و از درگاه حضرت احديت براى آن عالم ربانى علو درجات را خواستاریم.

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستاننظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

شبکه های اجتماعی  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ